עורך דין גבייה – כל מה שצריך לדעת לשנת 2023

עורך דין אריק ינאי
לייעוץ ראשוני צרו קשר

התקשרו 052-2824649
או השאירו פרטים:

הקראת הכתבה :

תוכן עניינים

בכל הקשור לגביית חובות השאלה הראשונה ששואלים אותנו לקוחות  היא בתוך כמה זמן הם יזכו לראות את כספם בחזרה. התשובה לשאלה זו מורכבת למדי, ותלויה במספר רב של משתנים. ישנם הליכי גבייה שנמשכים ימים בודדים  (שפה גבוהה) לעתים נמשכים הליכי הגבייה מספר שנים. במאמר הבא יסקור עורך דין גבייה אריק ינאי את כל הפעולות שתוכלו לנקוט בהן על מנת להבטיח גבייה מהירה ויעילה.

גביית חובות יעילה ומהירה תיעשה בהקדם ובמהירות האפשריים,  כדי לקדם מהר ככל הניתן את קבלת הכספים בחזרה לידיו של הלקוח. חובה לפעול במהירות מפני שחייבים רבים נוטים להבריח כספים על מנת למנוע את נשייתם.

גביית צ'קים שחזרו בעזרת עורך דין גביית חובות

עורך דין המתמחה בגביית חובות יסייע לכם גם במצבים שבהם חזרה המחאה. עורך הדין יידע לאתר את האדם שנתן את הצ'ק במידה שזהותו אינה ידועה לכם,  ויגיש בקשה לגבייתו של החוב תוך מתן ייצוג וליווי משפטי עד להשגת התוצאה המשפטית הרצויה.

איתור חייב שנעלם באמצעות עורך דין גבייה

נושים רבים נתקלים במצבים שבהם אדם שחייב להם סכום כסף נעלם לבלי שוב. במצבים אלה גביית חובות נעשית מורכבת, ומצריכה פניה לעורך דין חובות שיוכל לנקוט בצעדים משפטיים לשם איתורו של החייב וגבייתו של החוב.

בדיקת נכסי החייב בהליך גביית החוב

הליך גביית החוב בהוצאה לפועל, נחשב להליך משפטי מורכב הדורש תשומת לב מדוקדקת ומומחיות רבה מעורך דין המטפל בתיק. שלב מרכזי וחשוב בדרך, הוא בדיקת נכסים ורכוש של האדם החייב.

ברוב המקרים, ככל שלחייב יש יותר נכסים כספיים או רכוש שאפשר לממש אותו במסגרת ההוצאה לפועל, כמו חשבון בנק, דירה, רכב וכדומה, כך קל יותר לגבות ממנו את החוב ולסיים את תהליך הגבייה במהירות.

לעומת זאת, כאשר החייב הוא חדל פירעון ואין לו הרבה נכסים שניתן לממש, התהליך עלול להימשך זמן רב יותר ולדרוש סבלנות ויצירתיות רבה מעורך הדין כדי לאתר דרכים לגבות את החוב.

עורך הדין שמנהל את תהליך גביית החוב יכול לקבל אינדיקציה טובה לגבי מצבת הנכסים והרכוש של החייב כבר בשלבים הראשונים של התהליך, לאחר פתיחת התיק בהוצאה לפועל ונקיטת הליכי גבייה ראשוניים נגד החייב. בדיקה זו עוזרת לעורך הדין להבין כיצד עליו לנהל את המשך התהליך.

כיצד  עורך דין המתמחה בגביית חובות יגבה חוב מאדם שהכריז על פשיטת רגל

במהלך השנים האחרונות הליכי פשיטת רגל נעשו נפוצים במיוחד בישראל, בעיקר בזכות הרפורמה בחוק חדלות פירעון משנת 2019 שהפכה את התהליך לפשוט יותר עבור החייבים. לעומת זאת, עבור נושה שמנסה לגבות חוב ממי שהכריז על פשיטת רגל, המצב מסובך יותר.

ראשית, לא ניתן לפתוח נגד החייב תיק הוצאה לפועל שהוא הדרך המקובלת לגביית חובות. במקום זאת יש להגיש תביעת חוב על מנת לנסות ולגבות את הכסף. אם בסופו של דבר החייב אכן מוכרז כפושט רגל וחובותיו נמחקים, מה שבדרך כלל לוקח מספר שנים, הנושה עדיין יכול לקבל חלק מהחוב בדרך של דיבידנד.

הסיכוי לקבל את מלוא הסכום קלוש, מאחר ומכריזים על אדם בתור פושט רגל אשר אין באפשרותו לשלם את חובותיו. בשל כך, עדיף לנושה לנסות ולהגיע לפשרה עם החייב או לוותר על חלק מהחוב, מאשר להיכנס להליך משפטי ארוך שסופו לא ודאי. עם זאת, במקרה שבו הנושה מעוניין בעקרון להעמיד את החייב לדין על שלא שילם, ניתן לנקוט בהליכים משפטיים גם אם התוצאה הכספית אינה ודאית.

כיצד סטטוס החייב בהוצאה לפועל יכול להעיד על מהירות הליך עורך דין לגביית החוב?

כאשר מנסים לגבות חוב מחייב בהוצאה לפועל, חשוב לבדוק באיזה סטטוס הוא נמצא בתהליך. אם החייב נמצא בהליך של "איחוד תיקים", כלומר יש נגדו כמה תיקי הוצאה לפועל על סכומים שונים, הדבר יכול להאט מאוד את גביית החוב. במקרים מסוג זה, החייב משלם סכום חודשי קבוע שמתחלק בין כל הנושים בצורה יחסית. אין אפשרות לנקוט נגדו הליכים משפטיים נוספים בלי אישור של רשם ההוצאה לפועל.

דוגמה נוספת היא חייב שהוכרז "מוגבל באמצעים", כלומר חייב שאין ביכולתו לשלם את החובות בזמן שנקבע בחוק. גם במקרה כזה, ככל הנראה גביית החוב תתארך ותדרוש צעדים יצירתיים. לסיכום, כדאי לברר היטב מה מצבו המשפטי של החייב בהוצאה לפועל לפני שמתחילים בהליכי גבייה, כדי להתאים את הציפיות ולתכנן נכון את המהלכים המשפטיים. סטטוס החייב בהחלט עשוי לרמז על סיכויי ההצלחה ומשך התהליך

גביית חוב לאחר שהחייב הלך לעולמו

הליך גביית חוב ממשיך לאחר לכתו של אדם לעולמו. הסיבה לכך טמונה בעובדה שזכותו של נושה לקבל בחזרה את חובו קודמת לזכותו של יורשים בעיזבון, לדוגמא:  

לקוח לא משלם – סימני אזהרה אליהם כדאי להתייחס

כאשר לקוח אינו משלם עבור שירותים או מוצרים שסופקו לו, המשמעות היא נזק כלכלי לעסק. לכן חיוני לזהות סימני אזהרה מוקדמים המעידים על קשיים אצל הלקוח, על מנת לנקוט צעדים מתאימים לצורך הגנה על ההכנסות.

אחרי 3 חודשים של פיגור בתשלום, הסיכוי לגבות את הכסף יורד משמעותית (ביותר מ-70%). לכן כדאי לשים לב לסימנים כמו החזרת צ'ק ללא כיסוי או הודעה מהלקוח על בעיית נזילות.

שינויים משבריים בחיי הלקוח כגון גירושין, מחלה קשה במשפחה או מוות עלולים לגרום להסחת דעת מהעסק ולקשיים כלכליים. גם מעבר למיקום חדש יכול לרמז על צמצום או התרחבות יתר על המידה שדורשת הון נוסף.

כשעובדים ותיקים עוזבים בפתאומיות, הדבר יכול להוות אות אזהרה לכך שהם חוזים בעיות באופק ומחפשים מקור הכנסה יציב יותר. פיטורי עובדים מרמזים גם הם על קשיים. ניסיון מכירת העסק הוא לרוב סימן למצוקה וניסיון אחרון להצלה כלכלית.

גיוס כספים או קבלת הלוואה הם אינדיקציה לחוסר נזילות וקושי לעמוד בהתחייבויות שוטפות. תירוצים שונים של הלקוח לאי תשלום כמו אובדן חשבונית, התנגדות ללא בסיס או חוסר מענה מרמזים אף הם על בעיה.

זיהוי מוקדם של סימנים אלה מאפשר נקיטת צעדים כמו דרישת תשלום מיידי, הקטנת אשראי או אף הפסקת שירות עד לתשלום, כדי להבטיח את גביית החוב לפני שהמצב מתדרדר לחדלות פירעון. מומלץ להעניק תשומת לב מירבית לסימני האזהרה הללו כדי למזער נזקים.

החשיבות של תגובה מהירה לאחר זיהוי סימני אזהרה המעידים על קושי בגביית חובות

כאשר מזהים סימני אזהרה אצל לקוח המרמזים על קשיים כלכליים, יש לנקוט בפעולה מיידית על מנת להבטיח את גביית החובות בהקדם האפשרי. בתור התחלה יש לאסוף מידע נוסף על מנת לאמת את חומרת הבעיה. שיחה עם הלקוח, ביקור במשרדים שלו ושיחות עם עובדים וגורמים נוספים יוכלו לספק לך תמונת מצב ברורה יותר.

אם אכן מדובר במקרה רציני, צריך להניח כי התשלום לא יתקבל ללא צעדים נמרצים וכי יש להקדיש מאמץ מיוחד להבטחת הגבייה. ככל שהבעיה חמורה יותר, כך עולה הדחיפות לפנות לעורך דין מומחה לתחום הגבייה.

הזמן הינו קריטי מאחר הסיכוי לגבייה יורד מהר מאוד ככל שחולף הזמן. פעולה מיידית הכוללת מכתבי התראה, צווי מניעה, עיקולים והליכים משפטיים נוספים יכולה להבטיח את גביית החוב לפני טרם הלקוח מגיע לחדלות פירעון. יש לפעול בתקיפות וביעילות על מנת למנוע החמרת הנזק הכלכלי לעסק.

עורך דין אריק ינאי
לייעוץ ראשוני התקשרו
04-8622248 או השאירו פרטים:

באילו אמצעים לגביית חובות מלקוחות ניתן להשתמש?

בשלב הראשוני, רצוי למצות את ההליכים המקדמיים לגבייתם של חובות, למשל : שליחת מכתב התראה וניהול משא ומתן עם החייב. לאחר מיצוי הליכים אלה, אם החייב טרם שילם את חובו, ניתן להטיל עליו עיקולים והגבלות אחרות:

מתי כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין גבייה?

גביית חובות היא אתגר משמעותי עבור עסקים רבים. בחלק גדול מן המקרים קבלת שירות מעורך דין מקצועי בתחום גביית החובות יכולה להועיל רבות ולחסוך הוצאות מיותרות בטווח הארוך.

מחקרים רבים מראים כי ככל שחולף הזמן ממועד החיוב מבלי שהתקבל התשלום, כך יורדים משמעותית הסיכויים לגבות את החוב, לכן כדאי לנקוט בפעולה מוקדמת ככל האפשר.

עם זאת, לעיתים ניסיונות גבייה רגילים באמצעות מכתבים ושיחות לא מניבים תוצאות למרות המאמצים. במקרים שהחוב כבר עומד בפיגור של למעלה מ2-3- חודשים וכל הבטחות הלקוח התבררו כהבטחות סרק, כאן מומלץ להיעזר בעורך דין.

עורך הדין יכול לנקוט באמצעים משפטיים כגון מכתבי התראה, צווי מניעה, עיקולים על חשבונות בנק ונכסים אחרים, תביעות משפטיות ועוד כדי להגביר את הסיכוי לגבייה. ככל שהטיפול יהיה מוקדם יותר, התוצאות יהיו טובות יותר מבחינה כלכלית. באופן כללי, מומלץ לשכור עורך דין לגביית חובות כאשר אוזלים הכלים הרגילים ונראה שהלקוח אינו מתכוון לשלם למרות הבטחותיו. יש לפעול במהירות ונחישות כדי למנוע הסלמה לכדי חדלות פרעון ואובדן החוב לחלוטין.

כיצד להתכונן ולפעול ביעילות לגביית החוב

כעת נציג בפניכם מספר דרכי פעולה בסיסיות ויעילות לצורך גביית חובות:

 • ביצוע בדיקת אשראי מוקדמת – לפני מתן אשראי או תנאי תשלום ללקוח חדש, חשוב לבצע בדיקת אשראי מקיפה. בדיקה זו בוחנת היבטים שונים לרבות: מחזור הכנסות של הלקוח, נכסים, התנהלות מול ספקים אחרים, דיווחים לרשויות, ועוד. מטרתה לקבוע האם הלקוח יציב ואמין דיו מבחינה פיננסית כדי לעמוד בהתחייבויות תשלום עתידיות. בדיקת אשראי הולמת תסייע לזהות מראש לקוחות פוטנציאליים בעייתיים ולהימנע ככל הניתן מקשיים הנוגעים לגביית חובות בעתיד.
 • חתימה על הסכמים ברורים – לפני מתן אשראי או תנאי תשלום, מומלץ מאוד להכין חוזה מסודר החתום על ידי שני הצדדים, או לכל הפחות בקשת אשראי או הזמנה הכוללת תנאים ברורים בנוגע למועדי התשלום, סכומים, פיגורים וריביות. תיעוד ברור של התנאים יסייע מאוד בהמשך במקרה של צורך בנקיטת הליכי גבייה משפטיים נגד לקוח שאינו משלם.
 • הנפקת חשבונית מיידית – מיד עם אספקת המוצר או השירות ללקוח, יש להקפיד להנפיק חשבונית מפורטת ומדויקת הכוללת את כל הפרטים הרלוונטיים בצורה ברורה. חשבונית ברורה ומפורטת תמנע אי הבנות ותירוצים לאי תשלום מצד הלקוח, ותסייע בתהליך גביית החוב אם יידרש בעתיד.
 • יצירת קשר עם פיגור בתשלום – במקרה שהלקוח חורג מהמועד שנקבע לתשלום בחוזה או בחשבונית, יש ליצור עימו קשר ביום הראשון של הפיגור על מנת להזכיר לו את החוב ולזרז את ביצוע התשלום. ככל שממתינים זמן רב יותר, כך גדל הסיכון שהחוב לא ישולם.
 • שמירה על קשר שוטף – גם אם הלקוח ממשיך להתעכב בתשלום חרף הפניות, יש להמשיך ולשמור על קשר רציף עמו באמצעות שיחות טלפון, מכתבים ודוא"ל ולהזכיר לו את קיום החוב, עד לקבלת התשלום בפועל. שמירת קשר שוטף מגבירה את הסיכוי לגבייה.
 • זיהוי הצורך בצעדים מתקדמים – אם חרף ניסיונות השכנוע והתזכורת הרגילים הלקוח עדיין אינו משלם את החוב, יש לזהות מתי הגיע הזמן לנקוט באמצעים משפטיים תקיפים יותר כמו שליחת מכתבי התראה על ידי עו"ד, עיקול חשבונות בנק ונכסים אחרים או הגשת תביעה משפטית. ככל שמזדרזים לנקוט בצעדים אלה, כך גדלים הסיכויים לגבות את החוב לפני שהוא הופך בלתי ניתן לגבייה.

ייצוג משפטי ככלי לגביית חובות באמצעות עורך דין המתמחה בגביית חובות

על עורך הדין שייצג אתכם במסגרת הליך לגביית חובות להיות בעל שליטה רחבה בסוגיות משפטיות וכלכליות רבות ולהיות בעל יכולות תפקוד גבוהות במגוון מצבים ולהתבטא בצורה משכנעת.

עורך דין גביית חוב מקצועי יצטיין ביכולת אדפטציה למצבים משתנים, תוך התבוננות על כל מקרה ומקרה לגופו. בין הכלים שבהם ישתמש עורך דין גביית חוב  כדי  לייצג את האינטרסים של הלקוח שלו בצורה האופטימלית:

 • שליחת מכתב התראה – מכתב התראה הוא מכתב הנשלח לבעל החוב כדי למנוע מראש שימוש בדרכי ההתמודדות המשפטיות הסבוכות. מכתב זה יכלול את כל האינפורמציה אודות החוב ויציג את דרישותיו של הלקוח.
 • ניהול הליך משפטי – אם בעל החוב יסרב להשיב לכם את הסכום המגיע לכם, יהיה עליכם לפנות לערכאות המשפטיות ולפתוח בתביעה אזרחית. במסגרת התביעה, עורך הדין יסייע לכם להוכיח את טענתכם בבית המשפט.

גביית חוב במקרים של פשיטת רגל

בעלי חוב שצברו חובות גבוהים שהובילו לכך שנפתחו נגדם תיקים בהוצאה לפועל יתקשו מטבע הדברים לעמוד בתשלום החוב, מפני שגם במקרים שבהם ניתנה להם פריסה יחסית נוחה של תשלומי פירעון החובות, הסכומים החודשיים המצטברים יעלו על סכומי הכסף העומדים לרשותם. במקרים מסוג זה, יעמדו בפני החייב שתי אופציות: פשיטת רגל  או בשם החדש  חדלות פירעון, או איחוד תיקים.

איחוד תיקים מתרחש במקרים שבהם לחייב יש מספר נושים. אם החייב בוחר בהליך זה, סביר להניח שתקבלו תשלומים חודשיים שייקבעו בהתאם לחלק שלכם בחובותיו של החייב ובכפוף ליכולת העמידה שלו בפירעון החובות.

 במידה שבחר החייב לנהל הליך באמצעות עורך דין לפשיטת רגל (חדלות פירעון), יועברו נכסיו ורכושו לנאמן במסגרת כינוס נכסים וימכרו לכל המרבה במחיר. כספי המכירה יועברו לנושים על פי חלקם היחסי בחוב.

השבת חוב אבוד

כשהנושה לא מצליח לגבות את כספו למרות שלל הפעולות שביצע ,באפשרותו להכריז על חובותיו כעל חובות אבודים. אם החובות יוכרו כחובות אבודים, יזכה הנושה בהחזר מס בגין ההכנסות שנבצר ממנו לגבות.

החשיבות בהתמדה בניסיונות גביית חובות עסקיים

גביית חובות היא תהליך לא נעים אך הכרחי עבור כל עסק. קיימות מספר סיבות חשובות המסבירות מדוע חשוב להתמיד בניסיונות הגבייה על אף הקושי:

 • העסק זקוק לכסף על מנת להמשיך ולתפקד. אספקת המוצרים והשירותים ללקוח כבר עלתה כסף, ויש לשלם לספקים ולעובדים. עיכוב בגבייה פוגע בתזרים המזומנים וביכולת התפעולית של העסק.
 • חשוב להראות ללקוחות עמדה תקיפה. הימנעות מנקיטת צעדים עלולה לגרום להם לחשוב שאפשר להתחמק מתשלום. פעולה נמרצת שולחת מסר שיש לשלם את המגיע.
 • גבייה אחראית מהווה דוגמה חיובית ללקוחות אחרים, ומראה שהעסק פועל בצורה מקצועית. הלקוחות האחרים יבינו שגם הם צריכים לשלם בזמן.

לכן, למרות שגביית חובות אינה נעימה, חיוני להתמיד בה כדי לשמור על תזרים מזומנים תקין, להרתיע לקוחות מאי-תשלום ולשדר מקצועיות. כדאי לנקוט בכל האמצעים החוקיים על מנת לגבות את המגיע ולהבטיח את המשך פעילות העסק.

החשיבות של סיוע מקצועי בגביית חובות מלקוחות

כאשר לקוח אינו משלם עבור עבודה או שירותים שסופקו לו, הדבר פוגע בהכנסות העסק וביכולות התפקודיות שלו. לאור כך, חשוב לתת מענה מקצועי ויסודי בנושא גביית החובות בדיוק כמו בכל תחום אחר בעסק.

גביית חובות היא אתגר מורכב מבחינה משפטית. מצד אחד אי אפשר לוותר על כספים המגיעים לעסק בתמורה לעבודתו, אבל מצד שני התהליך עצמו מבלבל ולא תמיד ברור מהן הדרכים הנכונות בהן יש לפעול.

עורך דין המתמחה בגביית חובות יכול לסייע במתן מענה מקצועי, עורכי דין גביית חובות מכירים את התחום לעומק ויודעים לבנות עבור העסק אסטרטגיה פרטנית לטיפול בכל לקוח וחוב בדרך היעילה ביותר. עבודה עם עורך דין תבטיח כי בית העסק יקבל את התשלומים המגיעים לו בצורה חוקית.

מומלץ לפנות בהקדם לייעוץ משפטי בתחום זה על מנת לקבל ליווי מקצועי לאורך כל הליך גביית החובות. זו הדרך להבטיח כי העסק יקבל את התמורה המלאה עבור המשאבים שהושקעו וימשיך לפעול כראוי.

גישה מקצועית לגביית חובות מלקוחות פרטיים וחברות

גביית חובות היא תהליך מורכב אשר מצריך גישה מקצועית, בין אם מדובר באדם פרטי או בחברה. עורך דין בעל התמחות וניסיון בתחום יבחן כל מקרה לגופו ויבנה אסטרטגיה מתאימה.

במקרה של חוב מאדם פרטי, הגישה תכלול יצירת קשר ישיר עם החייב, ולאחר מכן פנייה להליכים משפטיים אזרחיים או להוצאה לפועל כדי למצות איתו את הדין.

אם מדובר בחברה, יש לברר תחילה האם היא רשומה כחברה בע"מ או לא, שכן הדבר עשוי להשפיע על הדרך בה יש לפעול. רק לאחר מכן יש לקבוע האם לפנות להליך אזרחי או לנקוט בצעדים כמו בקשה להרמת מסך, בהתאם לסוג החברה.

המטרה המשותפת היא לפעול ביעילות ובמהירות האפשרית על מנת לגבות את החוב, תוך שימוש באמצעים חוקיים. עורך דין מקצועי יכול ללמוד את המקרה לעומקו ולבנות אסטרטגיה מותאמת אישית עבור כל לקוח.

היוועצות בעורך דין גבייה מנוסה עוד בשלבים המוקדמים מגדילה משמעותית את הסיכוי לגבות את החוב בהצלחה ובלוח זמנים סביר. הדבר חשוב לא רק לאנשים פרטיים אלא גם לעסקים קטנים וגדולים כאחד. גישה מקצועית היא המפתח לטיפול יעיל בגביית חובות.

עורך דין גבייה אריק ינאי

גביית חובות נחשבת להליך משפטי מורכב, ארוך ומייגע. לכן, חשוב במיוחד להיעזר בשירותיו של עורך דין מנוסה הבקיא בדיני הוצאה לפועל. משרד עו"ד אריק ינאי בעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בליווי נושים החל משלב שליחת מכתב ההתראה ועד להשבת מלוא החוב. צוות המשרד ותיק ומנוסה ולא חושש לנקוט בשיטות משפטיות יצירתיות ומתוחכמות על מנת להביא לכך שתקבלו את סכום הכסף שמגיע לכם. 

במשרד עורכי דין אריק ינאי פועלת מחלקת הוצאה לפועל שמייצגת למעלה מעשרים שנה לקוחות פרטיים ועסקיים. משרדנו חרט על דגלו לספק מעטפת שירותים מקיפה תוך שימוש בתחכום, יצירתיות והתמדה, לאמץ אף את החמקנים שבחייבים להגיע למסקנה כי יהיה נכון לפרוע את חובם ללא כל דיחוי.

לסיכום

במחלקת הגבייה של משרדנו פועל צוות מנוסה ומיומן. בנוסף לכך, מצוידת המחלקה במיטב מערכות המחשוב המתקדמות ביותר, המחוברים בצורה ישירה למחשביה של לשכת ההוצאה לפועל, על מנת להטיל עיקולים באופן מידי באמצעות שימוש במדיה אלקטרונית וגביית כספים יעילה.

צוות המשרד שלנו מעניק יחס אישי ומקצועי, תוך הקפדה על רמת שקיפות גבוהה. חשוב לנו כי כל לקוח ולקוח יידע בכל זמן מה מצבם של התיק שלו, אילו כספים נגבו ובאיזו עלות.

 שכר הטרחה שגובה משרדנו מתגבש במסגרת הסכמה בין הלקוח לבין המשרד, בהתאם לדרישותיו ולצרכיו המשתנים של כל לקוח ולקוח. הסתייעות בשירותיו של עורך דין מיומן על מנת לגבות חובות היא לא רק בחירה חכמה, אלא  הדרך הבטוחה והיעילה ביותר לזכות בכספים המגיעים לכם על פי דין.

לאורך השנים צבר משרד עורכי דין אריק ינאי מוניטין בייצוג ובליווי משפטי ובגביית חובות. משרדנו חרט על דגלו להעניק שירות מקצועי תוך הקפדה על זמינות גבוהה ויחס אישי. עקרונות אלה ואחרים הובילו להצלחה בטיפול בעניינם של מאות לקוחות מרוצים. משרדנו יעניק לכם מעטפת שירותים מקיפה, הכוללת ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי שיאפשרו לכם להתמודד עם אתגרים משפטיים ולהשיב לכיסכם את סכומי הכסף שמגיעים לכם.

שיתוף המאמר:

צרו קשר לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התקשרו 052-2824649 או השאירו פרטים:

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות התקשרו
052-2824649
או השאירו פרטים:

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש והפרטיות באתר