אודות המשרד

עורך דין אריק ינאי
לייעוץ ראשוני צרו קשר

התקשרו 052-2824649
או השאירו פרטים:

מי אנחנו

עורך דין אריק ינאי ושות'

אריק ינאי – עורכי דין הינו משרד בוטיק המתמחה בנדל"ן חדלות פירעון ובמגוון ענפי משפט אזרחי, לרבות סכסוכים אזרחיים ומסחריים, סכסוכי שכנים, בתים משותפים, עסקאות מקרקעין, מכר ורכישה, התחדשות עירונית, תמ"א 38 פינוי בינוי, חדלות פירעון וליטיגציה.

משרדנו הממוקם בחיפה מלווה ומעניק שירותי ייעוץ משפטי וליטיגציה לחברות, ארגונים ורשויות מובילות בכל רחבי הארץ, ביניהן חברת עמידר, רשות מקרקעי ישראל, פלאפון, עיריית קריית ביאליק ומועצה אזורית מרום הגליל. במסגרת ליווי לקוחות אלו, לצד רבים נוספים, מעניק המשרד ייעוץ משפטי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בתחומי דיני מכרזים, חוזים ומקרקעין, דיני תכנון ובנייה, משפט מנהלי ועוד.

בראש פעילות המשרד עומד עו"ד אריק ינאי, המביא עמו למעלה מ-18 שנות ניסיון, מקצועי ומשפטי.

לעו"ד ינאי תוארראשון במשפטים [LLB] מאוניברסיטת חיפה, תואר ראשון בכלכלה [BA] מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים [MBA] עם התמחות בניהול נדל"ן ושמאות מקרקעין מטעם אוניברסיטת חיפה.

 

במהלך השנים בהן פועל עו"ד אריק ינאי, ייצג את לקוחותיו וליווה עסקאות מכר ורכישה של נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב, וטיפל בכל ההיבטים הנלווים לעסקה לרבות  תכנון המס, עריכת שומות, דיווח למיסוי מקרקעין והטיפול בהשגות, רישום הזכויות בלשכות רישום מקרקעין, חברות משכנות ועוד. בנוסף, צבר ניסיון משפטי – ואנושי – משמעותי בעבודה מול בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית, בייעוץ ליזמים מתחילים ומתקדמים, קבלנים הפועלים בתחומי ההתחדשות העירונית, פינוי בינוי ותמ"א 38 ועוד.

בנוסף, עו"ד ינאי הינו בעל ניסיון רב ומשמעותי בניהול תיקי פש"ר/חדלות פירעון כב"כ נאמן מטעם המדינה. במקרים רבים ליווה עו"ד אריק ינאי תהליכים מורכבים של פשיטת רגל וחדלות פרעון ופעל מתוך ההכרה כי מדובר בתהליכים הנוגעים הן בצדדים מקצועיים, משפטיים אך גם אנושיים וכלכליים ומשפיעים באופן ישיר ולא פשוט על חיי היומיום של המיוצגים, בין אם מדובר בבעל חברה גדולה או בעל עסק קטן.

התמחויות

בין תחנותיו המקצועיות של עו"ד אריק ינאי

מענה ענייני ויעיל לכל שאלה

שירות אישי, ייצוג מסור ומקצועי
ורמת זמינות מיידית גבוהה

בסיס העבודה במשרד ניצב על מספר ערכים וקווים מנחים המובילים לשירות איכותי ומקצועי ללא פשרות. הטיפול המשפטי בלקוחות המשרד ניתן על ידי עורך הדין אריק ינאי באופן אישי, תוך זיהוי ומיפוי הצרכים המשפטיים והפיננסיים של כל אחד מהלקוחות, רמת הדחיפות בטיפול ויצירת תוכנית עבודה מסודרת.

כל לקוח, גם אם מדובר בחברה גדולה או רשות מקומית, מתקבלים במשרד בזמינות ובשירות אישי, משמע – ניתן ואפשר ליצור קשר ישיר ואישי במשך כל זמן הטיפול המשפטי, לקבל מענה ענייני ויעיל לכל שאלה ואתגר ולהבין את התמונה המלאה ואת סטטוס הטיפול המשפטי בכל עת.

שיטת עבודה עניינית אך אישית זו משמעותית לעבודה השוטפת של החברות והמוסדות המיוצגים על ידי עו"ד אריק ינאי, כאשר הם מתמודדים עם תהליכים דרמטיים ועם נוף משתנה תמידי בעולם הנדל"ן, תכנון ובנייה, חדלות פרעון, חוזים ומרכזים והמשפט המנהלי.

הניואנס העדין בכל אחד מהתחומים האלו דורש הבנה עמוקה של החוקים, ידע רחב וניסיון לצד זמינות ויעילות בעבודה המשפטית הנדרשת. במשרד, ניתן דגש מיוחד על ראייה כוללת ויעילה של צרכי הלקוח ומציאת פתרונות משפטיים מקוריים ויצירתיים, מחוץ לקופסה.

שירותי המשרד

המשרד מתמחה ומעניק ייעוץ וליווי משפטי
מקיף, יצירתי ואמין

בתחומי המשפט הבאים: ליטיגציה אזרחית · ליטיגציה מסחרית ומשפט מסחרי · גבייה והוצאה לפועל · ליווי משפטי שוטף לתאגידים, חברות, מוסדות ועסקים · ליווי בניסוח חוזים עסקיים מורכבים, מכרזים ונושאי משרה · גישור ויישוב סכסוכים · דיני חוזים, עבודה ורשויות מקומיות.

עורך דין מיסוי מקרקעין

עורך דין צוואות

יפוי כוח מתמשך

מענה בכלל הצרכים המשפטיים

ליווי מקיף בכל צרכי המשפט האזרחי והמסחרי
תחת קורת גג אחת

מתוך האמונה שלקוחותינו הם אנשים וגופים המתכננים ומבצעים פרויקטים רבים במהלך השנה ומתמודדים עם אתגרים רבים, מכלכלה משתנה ועד למצב פוליטי לא יציב, מספק המשרד מענה בכלל הצרכים המשפטיים האזרחים והמסחריים השוטפים. כך נוצר חסכון מיידי בזמן, בעלויות משפטיות ובהתעסקות יומיומית.

שיתופי הפעולה הפוריים שלנו עם מומחי משפט מתחומים משיקים, שמאים, רואי חשבון ויועצי מס, חוקרים פרטיים ואקטוארים ואנשי מקצוע רבים נוספים הנבחרים בקפידה, אנחנו מקצרים תהליכים, מסייעים ללקוחותינו לקדם יוזמות, לפתור אתגרים ולייצר שגרת עבודה תקינה.

יעילות המשרד לא מסתכמת רק בשיטות עבודה מתקדמות ויצירתיות, אלא גם בשימת דגש על פתרונות טכנולוגיים ופרקטיים המייעלים את העבודה המשפטית. בין היתר אנחנו נעזרים בתוכנות מתקדמות לניהול משרד, חיבור שוטף למערכת "נט המשפט" של הנהלת בתי המשפט, חיבור לרשויות המס ולמערכת ההוצאה לפועל ועוד.

אנחנו ממשיכים לקדם ולפתח כל הזמן את יעילות התקשורת עם הלקוח מבלי לוותר על הקשר האישי ועל הזמינות האנושית. הקשר השוטף מתבצע לפי הצורך באמצעות הטלפון הנייד, הדואר האלקטרוני, תוכנות למסרים מיידיים ועוד.

ייעוץ וליווי משפטי בסטנדרט הגבוה ביותר

משרד אריק ינאי – עורכי דין הוא כתובת ללקוחות המחפשים שירות מקיף, אמין ומקצועי ללא פשרות ומענה אנושי וזמין. ההכרות המקצועית העמוקה והמקיפה עם הדרך שבה פועלים תאגידים, חברות, עסקים ורשויות ועם הצרכים המשפטיים הנדרשים בנוף המשתנה תמיד של מדינת ישראל, מוכיח את עצמו מול לקוחותינו ועבורם לאורך שנים ארוכות.

כל מה שנותר הוא ליצור עמנו קשר, להכיר, להבין יחד את הצורך והאתגר ולצאת לדרך חדשה שבה אתם מרגישים בידיים טובות ומקבלים מענה משפטי איכותי, בכל צעד וצעד.

צרו קשר לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התקשרו 052-2824649 או השאירו פרטים:

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות התקשרו
052-2824649
או השאירו פרטים:

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש והפרטיות באתר